• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека Синицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Бібліотека Синицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Емблема бібліотеки

/Files/images/Емблема.jpg

Завітайте до нашої бібліотеки!

/Files/images/DSC01201.JPG

Бібліотекар - Руденко Юля Василівна

Перегляньте презентацію про нашу бібліотеку


Місячник шкільних бібліотек у Синицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів. (Листопад)

У жовтні 2016 році стартував ІІІ Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

Протягом місячника відбулося багато цікавих заходів, бібліотечних уроків. Учні школи та вчителі мали можливість взяти участь у них. Щодня вони могли познайомитися з цікавою інформацією виховного змісту, що відповідало зазначеній темі дня. Перший тиждень розпочався із інформаційного повідомлення на шкільній лінійці про Міжнародний день шкільних бібліотек та Всеукраїнський місячник шкільних. Далі було проведено усний журнал «Жовтень на зустріч книзі», відбулася акція «Подаруй бібліотеці книгу власним автографом».

/Files/images/20161017_133129.jpg

Усі мали змогу ознайомитися із книжковими виставками "Її велич українська книга»", "Сам на сам з новою книгою", "Що читали мої батьки". Учні отримали списки рекомендованої літератури для дітей та підлітків «Сучасна українська література».

До бібліотеки завітали учні 2, 3 та 4 класів, для них була організована екскурсія ««Ключ від бібліотеки», під час якої діти ознайомилися зі шкільною бібліотекою, зі значенням слів «бібліотека», «абонемент», «читальний зал», «формуляр».

Цікавими для школярів були фотоконкурс «Дитина і книга» (7-8 кл.) та конкурс малюнків «Ми читаємо і малюємо» . Найкращі роботи виставлені у бібліотеці.

/Files/images/DSCN3033.JPG


/Files/images/DSCN3029.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 364

Коментарi