• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Наша гордість

Лисовенко Денис

Переможець обласної олімпіади
з історії (2015 - І місце, 2016 - ІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Сікачина О.В
з географії (2016 - ІІІ місце, ) вчитель Джога Н.Д
з правознавства (2016 - ІІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Сікачина О.В


Учаник районної олімпіади

з історії (2015 - І місце, 2016 - ІІІ місце, 2017 - І місце) вчитель Сікачина О.В. ;

з української мови та літератури (2014 - ІІІ місце, 2015 - ІІ місце, 2016 - І місце, 2017 - І місце) вчитель Щерба Т.Л;

з географії (2014 - ІІІ місце, 2015 - ІІ місце, 2016 - ІІІ місце, 2017 - І місце) вчитель Джога Н.Д.;

з правознавства (2016 - І місце, 2017 - ІІ місце) вчитель Сікачина О.В.

Гончаренко Еліза

Учасник обласного конкурсу ім. Яцика (2016 -ІV місце ) вчитель Щерба Т.Л.

Учасник ІІ етапу конкурсу ім. П. Яцика (2011, 2012, 2014, 2015 - ІІ місце, 2016 - І місце ) вчитель Щерба Т.Л.

Учасник ІІ етапу конкурсу ім. Т. Шевченка (2012, 2015 - ІІ місце, 2014 - ІІІ місце) вчитель Щерба Т.Л.

Учасник обласного конкурсу учнівської молоді "З Україною в серці" (номінація малюнок)

Моршняга Назар

Учасник районної олімпіади
з математики (2015 - ІІІ місце) вчитель Мошняга О.Г;
з фізики (2012 - І місце, 2015 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б;
з української мови та літератури (2014, 2015 - ІІ місце) вчитель Щерба Т.Л ;
з біології (2015 - ІІІ місце) вчитель Джега Н.Д.;
з англійської мови (2012 - І місце, 2014, 2015 - ІІІ місце) вчитель Ладняк І.Ю;
з історії (2015 - ІІІ місце) вчитель Сікачина О.В.;

Учасник ІІ етапу конкурсу ім. П. Яцика (2011, 2012, 2015 - ІІ місце) вчитель Щерба Т.Л

ДПА з української мови - 12 балів

ІІІ місце з бігу 60 метрів 2015 , ІІІ місце з бігу 200 метрів 2015

Вихватнюк Іван

Учасник районної олімпіади

з історії (2015 - ІІ місце) вчитель Сікачина О.В.;

з географії (2015 - ІІІ місце) вчитель Джога Н.Д.;

ДПА з історії - 12 балів

Головкіна Аліна

Учасник районної олімпіади
з математики ( 2015 - ІІІ місце) вчитель Мошняга О.Г

Переможець ІІ етапу конкурсу ім. П. Яцика (2014, 2015 - І місце) вчитель Руденко Ю.В.
Учасник ІІ етапу конкурсу ім. Т. Шевченка (2014, 2015 - ІІІ місце) вчитель Руденко Ю.В.

Білан Сергій

Учаник районної олімпіади

з математики ( 2015 - ІІІ місце) вчитель Мошняга О.Г.;

з географії (2016 - ІІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Джога Г.Д.;
з історії (2017 - ІІІ місце) вчитель Сікачина О.В.;
з ІКТ (2017 - ІІІ місце) вчитель Бабак А.М.;

Гончаренко Каріна

Учасник районної олімпіади

з ІКТ (2016 - І місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б.;
з біології (2017 - ІІ місце) вчитель Джога Н.Д.;

Зубко Анна

Учасник районної олімпіади

з астрономії (2016 - ІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б;

Копистира Дарія

Учасник районної олімпіади

з англійської мови (2017 - ІІ місце) вчитель Маринчук Р.О.;

Щерба Наталя

Учасник районної олімпіади
з фізики (2016 - ІІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б;

Учасник районних змагань з шахів
(2017 - І місце) вчитель Щерба М. О.

Обревко Анна

Учасник районної олімпіади
з хімії (2016 - ІІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Строга Г.Д.;

з математики (2017 - ІІІ місце) вчитель Мошняга О.Г.;
з правознавства (2017 - ІІІ місце) вчитель Сікачина О.В.;
з біології (2017 - ІІ місце) вчитель Джога Н.Д.;

ВІнярська Влада

Переможець районного конкурсу "Випускник 2017" (2017- І місце)

Курбала Валентина

Учасник обласного конкурсу учнівської молоді "З Україною в серці" (номінація малюнок)

Губенко Юлія

Переможець конкурсу вокальної та інструментальної майстерності "Струни серця" (2017- І місце)

Учасник обласного конкурсу учнівської молоді "З Україною в серці" (номінація малюнок)

Мошняга Ярослава

Учасник обласного конкурсу учнівської молоді "З Україною в серці" (номінація малюнок);

з астрономії ( 2017 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б;

Орлова Ірина

Учасник районної олімпіади
з української мови та літератури ( 2016 - ІІ місце, 2017 - ІІІ місце) Руденко Ю.В.;
з біології (2017 - ІІІ місце) вчитель Джога Н.Д.;

Вінярська Жанна

Учаник районної олімпіади

з математики ( 2016- ІІІ місце, 2017- ІІІ місце ) вчитель Мошняга О.Г.;
з фізики (2017 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б.;

Зубко Євгенія

Учасник обласного конкурсу учнівської молоді "З Україною в серці" (номінація малюнок)

Гончаренко Андрій

ІІІ міце з бігу 60 метрів 2015р.

Михайлів Владислав

ІІІ міце з бігу 60 метрів 2015р.

Лишевський Євгеній

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Українська паляниця" в номінації "Короваї та обрядовий хліб" 2014р.

Шевчук Ілона

ІІІ місце із спортивного орієнтування 2015р.

Гребньов Олександр

І місце із стрибків на скакалці 2016 р

Неволін Андрій

Учасник районних змагань з шашок
(2017 - І місце) вчитель Щерба М. О.

Танцювальний колектив "Синичанка"

Керівник гурту: Сокуренко Наталя Констянтинівна

Кiлькiсть переглядiв: 487

Коментарi