Ви знаходитесь тут:
- Головна
- Наша гордість
Наша гордість
Лисовенко Денис
Переможець обласної олімпіади
з історії (2015 - І місце, 2016 - ІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Сікачина О.В
з географії (2016 - ІІІ місце, ) вчитель Джога Н.Д
з правознавства (2016 - ІІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Сікачина О.В
Учаник районної олімпіади
з історії (2015 - І місце, 2016 - ІІІ місце, 2017 - І місце) вчитель Сікачина О.В. ;
з української мови та літератури (2014 - ІІІ місце, 2015 - ІІ місце, 2016 - І місце, 2017 - І місце) вчитель Щерба Т.Л;
з географії (2014 - ІІІ місце, 2015 - ІІ місце, 2016 - ІІІ місце, 2017 - І місце) вчитель Джога Н.Д.;
з правознавства (2016 - І місце, 2017 - ІІ місце) вчитель Сікачина О.В.
Гончаренко Еліза
Учасник обласного конкурсу ім. Яцика (2016 -ІV місце ) вчитель Щерба Т.Л.
Учасник ІІ етапу конкурсу ім. П. Яцика (2011, 2012, 2014, 2015 - ІІ місце, 2016 - І місце ) вчитель Щерба Т.Л.
Учасник ІІ етапу конкурсу ім. Т. Шевченка (2012, 2015 - ІІ місце, 2014 - ІІІ місце) вчитель Щерба Т.Л.
Учасник обласного конкурсу учнівської молоді "З Україною в серці" (номінація малюнок)
Моршняга Назар
Учасник районної олімпіади
з математики (2015 - ІІІ місце) вчитель Мошняга О.Г;
з фізики (2012 - І місце, 2015 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б;
з української мови та літератури (2014, 2015 - ІІ місце) вчитель Щерба Т.Л ;
з біології (2015 - ІІІ місце) вчитель Джега Н.Д.;
з англійської мови (2012 - І місце, 2014, 2015 - ІІІ місце) вчитель Ладняк І.Ю;
з історії (2015 - ІІІ місце) вчитель Сікачина О.В.;
Учасник ІІ етапу конкурсу ім. П. Яцика (2011, 2012, 2015 - ІІ місце) вчитель Щерба Т.Л
ДПА з української мови - 12 балів
ІІІ місце з бігу 60 метрів 2015 , ІІІ місце з бігу 200 метрів 2015
Вихватнюк Іван
Учасник районної олімпіади
з історії (2015 - ІІ місце) вчитель Сікачина О.В.;
з географії (2015 - ІІІ місце) вчитель Джога Н.Д.;
ДПА з історії - 12 балів
Головкіна Аліна
Учасник районної олімпіади
з математики ( 2015 - ІІІ місце) вчитель Мошняга О.Г
Переможець ІІ етапу конкурсу ім. П. Яцика (2014, 2015 - І місце) вчитель Руденко Ю.В.
Учасник ІІ етапу конкурсу ім. Т. Шевченка (2014, 2015 - ІІІ місце) вчитель Руденко Ю.В.
Білан Сергій
Учаник районної олімпіади
з математики ( 2015 - ІІІ місце) вчитель Мошняга О.Г.;
з географії (2016 - ІІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Джога Г.Д.;
з історії (2017 - ІІІ місце) вчитель Сікачина О.В.;
з ІКТ (2017 - ІІІ місце) вчитель Бабак А.М.;
Гончаренко Каріна
Учасник районної олімпіади
з ІКТ (2016 - І місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б.;
з біології (2017 - ІІ місце) вчитель Джога Н.Д.;
Зубко Анна
Учасник районної олімпіади
з астрономії (2016 - ІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б;
Копистира Дарія
Учасник районної олімпіади
з англійської мови (2017 - ІІ місце) вчитель Маринчук Р.О.;
Щерба Наталя
Учасник районної олімпіади
з фізики (2016 - ІІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б;
Учасник районних змагань з шахів
(2017 - І місце) вчитель Щерба М. О.
Обревко Анна
Учасник районної олімпіади
з хімії (2016 - ІІІ місце, 2017 - ІІІ місце) вчитель Строга Г.Д.;
з математики (2017 - ІІІ місце) вчитель Мошняга О.Г.;
з правознавства (2017 - ІІІ місце) вчитель Сікачина О.В.;
з біології (2017 - ІІ місце) вчитель Джога Н.Д.;
ВІнярська Влада
Переможець районного конкурсу "Випускник 2017" (2017- І місце)
Курбала Валентина
Учасник обласного конкурсу учнівської молоді "З Україною в серці" (номінація малюнок)
Губенко Юлія
Переможець конкурсу вокальної та інструментальної майстерності "Струни серця" (2017- І місце)
Учасник обласного конкурсу учнівської молоді "З Україною в серці" (номінація малюнок)
Мошняга Ярослава
Учасник обласного конкурсу учнівської молоді "З Україною в серці" (номінація малюнок);
з астрономії ( 2017 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б;
Орлова Ірина
Учасник районної олімпіади
з української мови та літератури ( 2016 - ІІ місце, 2017 - ІІІ місце) Руденко Ю.В.;
з біології (2017 - ІІІ місце) вчитель Джога Н.Д.;
Вінярська Жанна
Учаник районної олімпіади
з математики ( 2016- ІІІ місце, 2017- ІІІ місце ) вчитель Мошняга О.Г.;
з фізики (2017 - ІІІ місце) вчитель Ладняк О.Б.;
Зубко Євгенія
Учасник обласного конкурсу учнівської молоді "З Україною в серці" (номінація малюнок)
Гончаренко Андрій
ІІІ міце з бігу 60 метрів 2015р.
Михайлів Владислав
ІІІ міце з бігу 60 метрів 2015р.
Лишевський Євгеній
ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу "Українська паляниця" в номінації "Короваї та обрядовий хліб" 2014р.
Шевчук Ілона
ІІІ місце із спортивного орієнтування 2015р.
Гребньов Олександр
І місце із стрибків на скакалці 2016 р
Неволін Андрій
Учасник районних змагань з шашок
(2017 - І місце) вчитель Щерба М. О.
Танцювальний колектив "Синичанка"
Керівник гурту: Сокуренко Наталя Констянтинівна
Кiлькiсть переглядiв: 686